Is de havenverkeersverordening ook van toepassing op voertuigen die enkel doorgevoerd worden via Antwerpen (om elders in gebruik te nemen)?

Dit zijn voertuigen in transit, worden hierdoor dus ook niet ingeschreven bij DIV, en moeten ook niet worden erkend als havenvoertuig.

Dit valt onder het KB van 20 juni 2001 art 2 §2, 3°.

Meest gezocht