Is de havenverkeersverordening ook van toepassing op voertuigen die enkel doorgevoerd worden via Antwerpen (om elders in gebruik te nemen)?

Dit zijn voertuigen in transit en worden hierdoor dus ook niet ingeschreven bij DIV. Bijgevolg moeten ze ook niet erkend worden als havenvoertuig. Dit valt onder het KB van 20 juni 2001 art 2 §2, 3°.

Dit vind je misschien ook interessant